محل تبلیغات شما
گفت و گوی مفصل نویسندگان شرقی » با نویسنده ی رمان  حادثه».

مجتبی نورشمسی:با افتخار بچه روستایی ام.

هرچیزی که در رمان هایم وجود دارد عین حقیقت است.

مجتبی نورشمسی» چند سال است در نویسندگی مشغول فعالیت است و مخاطبین زیادی هم دارد. او پس از این سالها که آثار زیادی منتشر کرده با توجه به بازخوردهایی که از رمان حادثه » گرفته، موفق به تایپ آثاری مانند((نارفیق))((به نام آرزو))و((طلسم))شده است با او که آثاری احساسی دارد و عناوین و افتخارات ورزشی زیاد و همچنین صدای زیبایی هم داردهمکلام شدیم و درباره فراز و نشیبهای مسیری که طی کرده و برنامه هایی که دارد حرف زدیم.

• * از ورودت به نویسندگی بگو. چطور شد که به سمت نوشتن گرایش پیدا کردی؟
بر خلاف خیلی‌ها که می‌گویند از خردسالی آرزوینویسندگی داشتیم، من اصلاً فکر نویسنده شدن نبوده‌ام. تا به این‌که کمی رشد پیدا کردم و به واسطه دبیر هایم، زودتر از سایر کودکان با کتاب آشنا شدم. علاقه به نوشتن از دوره راهنمایی برای من به‌وجود آمد و چون توانایی درک خیلی از کلمات کمی برایم سخت بود، به صورت عامیانه می‌نوشتم. این نوشتن گاهی برایم آن‌قدر جذاب می‌شد که جای درس خواندنم را می گرفت.
  • * متن و دلنوشته های رمانت را همیشه خودت می‌سازی؟
تا امروز به این شکل بوده است.البته باید از کمک های استاد عزیزم محسن یاحقی هم تشکر کنم
  • * چند رمان در اینترنت منتشر کردی و کدامیک محبوبترینشان بوده است؟
حدود پنج رمان. حادثه» از همه محبوبتر بوده است. همینطور نارفیق»، به نام آرزو»،
  • * به نظرت چرا رمانحادثه»  محبوب شد؟
فکر می‌کنم متن حادثه روح و پیام بزرگی دارد و اتفاقی که در این رمان می‌افتد، اتفاق همیشگی نیست. به موضوع از زاویه ای نگاه شده که در آن زمان خیلی کمتر نگاه شده بود. این خیلی خوشحالم می‌کند که هنوز هم افراد مختلف حتی جوان 15 ساله‌ای که برای اولین بار آن را می‌شنود، با آن ارتباط برقرار می‌کنند.
  • * صحبت پایانی؟

همیشه بی ادعا و بدون چشم داشتی کار کرده ام و خودم را کوچکترین نویسنده ی جهان که تنها نویسنده ی رمان های واقعی عاشقانه هست میدانم.همچنین تشکر ویژه از طرفداران آثار ها و کمک های بدون چشم داشت رفیق همیشگیم محسن آرمویی عزیزمسخنی نیست در پایان آنکه عذت میدهد خداست

دست نوشته در جواب به یک سوال!!

بیوگرافی مجتبی نورشمسی خواننده و نویسنده ی شهرستان رامسر

قسمت سوم رمان طلسم

رمان ,* ,های ,هم ,نویسنده ,ی ,نویسنده ی ,که در ,مجتبی نورشمسی ,بوده است ,دارد و

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خدمات تایپ فوری اینترنتی و آنلاین مدرسه ی بوباتون